Абітурієнту

 

 

Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Заснований у 1874 році, ХДАЕУ може пишатися не одним поколінням вчених, викладачів і здобувачів вищої освіти, які зробили гідний внесок у розвиток аграрної освіти та науки, розбудову економіки і суспільно-політичного життя України.

В університеті працюють досвідчені викладачі, серед яких 30 докторів наук, професорів і 180 кандидатів наук, доцентів. Основу концепції розвитку університету становить підготовка висококваліфікованих фахівців, конкурентоздатних на ринку праці. Наші дипломи визнані у всьому світі, а випускники затребувані на підприємствах різних форм власності та напрямів діяльності.

Бажаю абітурієнтам вступити на бажану спеціальність та обрати фах за покликанням, здобувачам вищої освіти – успішного навчання, колегам – плідної праці на славу ХДАЕУ, вітчизняної аграрної освіти та науки.

З повагою,
Ректор ХДАЕУ     Юрій Кирилов