Sep 10, 2021
Макуха О.В.

Виїзне практичне заняття для здобувачів вищої освіти агрономічного факультету

article-image

Практична підготовка здобувачів вищої освіти є важливою вимогою та невід’ємною складовою сучасного освітнього процесу, спрямованого на формування конкурентоспроможних фахівців, здатних ефективно вирішувати різнопланові виробничі завдання.

У рамках тижня вступника 09 вересня 2021 року здобувачі вищої освіти першого року за нормативним і скороченим терміном навчання першого (бакалаврського) рівня спеціальностей 201 «Агрономія», 202 «Захист і карантин рослин», 203 «Садівництво та виноградарство» агрономічного факультету разом із кураторами в.о. завідувача кафедри ботаніки та захисту рослин, професором Марковською О.Є. та доцентом кафедри Макухою О.В. прийняли участь в ознайомчих виїзних практичних заняттях, проведених на базі дослідної станції компанії Syngenta та господарства «Елісторг». Захід організовано за сприяння професора, проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчева О.В. та декана агрономічного факультету, доцента Мринського І.М.

На дослідній станції компанії Syngenta здобувачів вищої освіти гостинно зустріли успішні випускники нашого університету, експерти з польових досліджень Іван Подрєзов та Леонід Матковський. Вони провели цікаву екскурсію та вікторину, ознайомили здобувачів вищої освіти з основними напрямами діяльності компанії Syngenta, методикою наукових досліджень, особливостями організації демонстраційних польових дослідів у захисті рослин, сучасною сільськогосподарською технікою.

Агроном господарства «Елісторг» Дмитро Євстігнєєв розповів здобувачам вищої освіти про основні складові сучасної системи захисту  яблуневих плодових насаджень інтенсивного типу від шкідливих організмів, акцентував увагу на важливості дотримання всіх технологічних заходів догляду за садом. Крім того, здобувачі вищої освіти дізнались про особливості захисту насаджень у поточному році від яблуневої плодожерки, парші, плодової гнилі та інших небезпечних шкідників і збудників хвороб, вплив погодних умов року на стан дерев та розвиток комах і патогенів.